Deep Spirit

Peskočit navigaci

Akce a testování

Testovací dny WaterProof

Testovací dny WaterProof

Společnost DEEP SPIRIT s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na testování suchých obleků D1 Hybrid a D9 Breathable.
První testování proběhne na lomu Potya v Bořené Hoře dne 21.5. 2016. Druhé testování proběhne ve spolupráci se společností Potápač na slovenské "Guláške" dne 28.5. 2016 od 12.00 hod. V průběhu akce bude možné si obleky nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet při ponoru. Prezentace začíná v deset hodin dopoledne. Z důvodu omezeného počtu testovacích obleků doporučujeme zájemcům potvrzení účasti prostřednictvím e-mailu (info@deepspirit.cz). K dispozici budou obleky v těchto velikostech:
D1 Hybrid pánské S, M, ML, L, XL, XXL, ML/t, L/t, XXL/t a dámských S a M
D9 Breathable XS, S, M, ML, L, XL, XXL a dámských velikostech XS, S, M, ML, L
Při objednání obleku v průběhu tohoto víkendu bude zájemcům z řad účastníků testovací akce poskytnuta sleva 15% z prodejní ceny. Dále bude představen instruktorský program prodeje suchých obleků Waterproof pro rok 2016.


D1 Hybrid Tour 2013

WaterProof D1 Hybrid Tour 2013

Společnost DEEP SPIRIT s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na testování revolučních trilaminátových suchých obleků s vnitřní izolační vložkou a silikonovými manžetami WaterProof D1 Hybrid.
Testovací víkend proběhne na lomu Potya v Bořené Hoře ve dnech 27. – 28.4.2013. V průběhu akce bude možné si obleky nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet při ponoru. Prezentace začíná oba dny v deset hodin dopoledne. Z důvodu omezeného počtu testovacích obleků doporučujeme zájemcům potvrzení účasti prostřednictvím e-mailu (info@deepspirit.cz). K dispozici budou obleky v těchto velikostech:
D1 Hybrid pánské XS, S, M, ML, ML/t, L, L/t, XL, XL/t, dámské M
D7 Pro pánské L, XL, XXL, dámské M
Při objednání obleku v průběhu tohoto víkendu bude zájemcům z řad účastníků testovací akce poskytnuta sleva 15% z prodejní ceny. Dále bude představen instruktorský program prodeje suchých obleků Waterproof pro rok 2013.

Případné ubytování přímo na základně je možné domluvit s majitelem (info@potya.com).


WaterProof D1 Hybrid Tour 2012

Společnost DEEP SPIRIT s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na testování revolučních trilaminátových suchých obleků s vnitřní izolační vložkou a silikonovými manžetami WaterProof D1 Hybrid. Testovací víkend proběhne na lomu Potya v Bořené Hoře ve dnech 16. – 17.6. 2012. V průběhu akce bude možné si obleky nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet při ponoru. Prezentace začíná oba dny v deset hodin dopoledne. Z důvodu omezeného počtu testovacích obleků doporučujeme zájemcům potvrzení účasti prostřednictvím e-mailu (info@deepspirit.cz).

Při objednání obleku v průběhu tohoto víkendu bude zájemcům z řad účastníků testovací akce poskytnuta sleva 15% z prodejní ceny.
Dále bude představen instruktorský program prodeje suchých obleků Waterproof pro rok 2012.

Případné ubytování přímo na základně je možné domluvit s majitelem (info@potya.com).

WaterProof D1 Hybrid Tour 2011

Společnost DEEP SPIRIT s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na představení nového suchého obleku Waterproof D1 Hybrid. Jedná se o revoluční trilaminátový potápěčský oblek vybavený izolační vložkou a silikonovými, uživatelem snadno vyměnitelnými manžetami. Na prezentaci bude přítomen zástupce švédského výrobce, pan Henrik Borg. V rámci akce budete mít možnost si hybridní oblek D1 vyzkoušet ve vodě.

Prezentační akce bude probíhat na těchto místech:

19.11.2011 Bořená Hora, lom Potya 10:00 hod. - 17:00 hod.

20.11.2011 Barbora, objekt Svazu potápěčů ČR 10:00 hod. - 17:00 hod.

26.11.2011 Svobodné Heřmanice 10:00 hod. - 17:00 hod.

Prezentace začíná vždy v 10 hodin. Možnost následného vyzkoušení může být z důvodu omezeného počtu testovacích obleků garantována pouze pro účastníky, kteří se předem přihlásí na emailové adrese: info@deepspirit.cz. Do emailu prosím uveďte potápěčskou kvalifikaci, předpokládanou velikost obleku a místo, kde si budete chtít oblek vyzkoušet. Uzávěrka přihlášek je 16.11.2011(Bořená hora, Barbora) a 23.11.2011(Heřmanice).

Těšíme se na viděnou.

Bořená Hora

Dne 1.5. 2010 se ve spolupráci s potápěčským centrem Potya bude konat prezentace suchých obleků WaterProof. Akce proběhne na základně Bořená Hora nedaleko Štětkovic. Začátek je plánován na desátou hodinu dopolední. Více informací získáte na www.potya.cz


Heřmandy 2009

Po vydařené loňském ročníku přišel čas na druhý. Waterproof a Niterider se opět předvede ve Svobodných Heřmanicích. O víkendu 14.2 - 15.2.2009 se ve spolupráci s HP DIVING bude na potápěčské základně ve Svobodných Heřmanicích konat prezentace výrobků značky Waterproof a NiteRider. Můžete si prohlédnout kolekci pro potápění v chladných vodách pro rok 2009, některé modely i vyzkoušet a případně za zvýhodněnou cenu zakoupit. Kolekce zahrnuje tři typy suchých neoprénových obleků, trilaminátový oblek, 7mm polosuchý oblek, limitovanou edici polosuchého obleku Taurus Combat a řadu doplňků (podobleky, kukly, rukavice). NiteRider představí nová LED světla, druhou generaci HID světel i řadu světel halogenových, všechna světla si můžete vyzkoušet ve vodě.

Těšíme se na Vaši účast. Karolina, Viktor, Honza a Dola.

Kontakt: info@deepspirit.cz nebo hpdiving@hpdiving.cz


DrySuit Tour 2008

DrySuit Tour 2008 pokračuje svou podzimní částí. Po horkém létě je čas myslet na potápění ve vodách chladných a temných. Přijeďte si prohlédnout letošní kolekci Waterproof. Seznámíme Vás se třemi druhy suchých neoprénových obleků, s novým trilaminátovým oblekem AQUILA, novým polosuchým oblekem TAURUS COMBAT, podobleky OCTANS 200 a 300 gramů a spoustou doplňků (kukly, rukavice, atd.). Dále Vám představíme potápěčská světla amerického výrobce Niterider. Kolekce nabízí Halogenové, LED a HID světla určená pro všechny druhy potápění. Tak neváhejte a přijeďte :)

  • 20.9. 2008 - Orlík základna AQUASPORT ve spolupráci s Divers Direct www.divers.cz (petr@divers-direct.cz).
  • 4.10. 2008 - Bořená Hora ve spolupráci s potápěčským klubem Potya Praha www.potya.cz (info@potya.cz).
  • 11.10. 2008 - Výcvikové středisko SČP Barbora u Oldřichova.
  • 22.11. 2008 - Leštinka, klubová akce Direct Ocean.

Pokud máte zájem o prezentaci na Vaší oblíbené lokalitě, neváhejte nás kontaktovat.

Termíny dalších prezentací budou aktualizovány průběžně.
Na setkání se těší Karolina a Viktor.


DrySuit tour 2008 v klubu Potya Praha

Dne 5.3. 2008 se bude konat ve spolupráci s potápěčským klubem Potya – Praha Střešovice, Na Petynce 986/36, prezentace výrobků značky WaterProof. Na prodejně si můžete prohlédnout kolekci pro potápění v chladných vodách pro rok 2008, některé modely i vyzkoušet a případně za zvýhodněnou cenu zakoupit. Kolekce zahrnuje tři typy suchých neoprénových obleků, nový trilaminátový oblek, 7mm polosuchý oblek a řadu doplňků (podobleky, kukly, rukavice). Více informací na www.potya.cz.
Těšíme se na Vaši účast. Karolina, Viktor, Petr a Daniel.
Kontakt: info@deepspirit.cz nebo info@potya.cz


Heřmandy

Ve dnech 15. - 17.2. 2008 se bude na "Heřmandach" (Svobodné Heřmanice, lom Šífr) konat ve spolupráci s HP DIVING prezentace výrobků značky Waterproof. Můžete si prohlédnout kolekci pro potápění v chladných vodách pro rok 2008, některé modely i vyzkoušet a případně za zvýhodněnou cenu zakoupit. Kolekce zahrnuje tři typy suchých neoprénových obleků, nový trilaminátový oblek, 7mm polosuchý oblek a řadu doplňků (podobleky, kukly, rukavice). Těšíme se na Vaši účast. Karolina, Viktor, Honza a Dola.

Kontakt: info@deepspirit.cz nebo hpdiving@hpdiving.cz


Testovací centrum Chorvatsko

Testovací centrum společnosti Deep Spirit se nachází na chorvatském ostrově Pag ve Staré Novalji na spřátelené potápěčské bázi Ocean Pro. Pro bližší informace nás kontaktujte na info@deepspirit.cz.

Přímý kontakt na bázi: ocean-pro@gs.htnet.hr

Báze je v provozu od května do listopadu.

O připravovaných akcích Vás budeme aktuálně informovat zde.Nahoru