Deep Spirit

Peskočit navigaci

Aktuálně

W7

W7

Nový mokrý oblek z Neoflex 100% CR neoprenu. Pohodlný oblek se spoustou inovací a flexibilními kapsami na stehnech. Žhavou novinkou je pak možnost vepnutí neoprenové krční manžety.


D3 Ergo

D3 Ergo

Suchý oblek D3 Ergo, je odladěný armádní oblek se zadním zipem. Sřihově vychází z expedičního obleku EX2, materiál použitý na obleku D3 Ergo je odolnější trilaminát, který prošel náročným testem odolnosti, metodou Martindale (SS-EN ISO 12947-2:2017) .


D7X NYLOTECH

D7X NYLOTECH

Po uvedení na trh se stal suchý oblek Waterproof D7 první volbou mezi komunitou pokročilých potápěčů. Přesto že byl oblek Waterproof D7 moderním a extrémně propracovaným suchým oblekem, rozhodlo se centrum vývoje Waterproof pro zásadní změny. Nový vývoj v oblasti materiálů a rozvoj polymerů umožnily zdokonalit perfektní koncept suchého obleku Waterproof D7.


D1X

D1X

D1X Drysuit je nová generace úžasných obleků založených na konceptu D1 Hybrid Waterproof vyvinutém, patentovaném a uvedeným na trh před několika lety. Patentovaný systém D1 Hybrid byl prvním suchým oblekem se stálou izolační vrstvou.


Neoskin

Neoskin

Super pružná kombinéza. Velmi pohodlná. Silnější a teplejší než lycra, měkčí a pružnější než mokrý oblek.


WPSKIN

WPSKIN

Superstretchová kombinéza z lycry.


Neoprenové boty B50 low cut

B50 low cut

Mokré 3 mm boty s nízkým střihem ze série Sport.


Neoprenové boty B50

B50

Mokré boty bez zipu, ze série Sport. Velmi lehké boty z 5 mm neoprenu.


Neoprenové rukavice G50

G50

Kvalitní, měkké, komfortní neoprenové rukavice z 5 mm silného, superstretchového neoprenu.


W50

W50

5 mm kombinéza z ULTRAFLEX neoprenu rozšiřuje modelovou řadu Waterproof Sports. Oblek je určen pro potápění v teplejších vodách.


SD4

SD 4

S potěšením vám představujeme nový polosuchý oblek WaterProof SD 4. Inovativní oblek vytvořený za použití nových technologií, doplněný o velmi populární WPAD pro připevnění kapsy.


W50

W50

5 mm kombinéza z ULTRAFLEX neoprenu rozšiřuje modelovou řadu Waterproof Sports. Oblek je určen pro potápění v teplejších vodách.


Ultima

Ultima - systém pro suché rukavice

Ultima je systém pro suché rukavice vyvinutý k montáži na kruhy silikonových manžet suchých obleků WaterProof. Tento systém lze použít i na jakýkoli jiný suchý oblek, který je vybaven klasickými latexovými manžetami. Rukavice se velmi snadno nasazují a celý systém je velmi odolný vůči případným chybám uživatele.


D9X Breathable

D9X Breathable

Suchý oblek WaterProof D9X vychází z ultra lehkého suchého obleku D9 Breathable. U Suchého obleku D9X je několik technických vylepšení, které si vyžádali profesionální potápěči, kteří si na rozdíl od rekreačních potápěčů nemohou vybírat, v jakých podmínkách se budou potápět. Proto prošel standardní oblek D9 evolucí ve velmi odolný suchý oblek D9X.


D6 LITE

D6 LITE

Odlehčená verze suchého obleku D7 Pro. Trilaminántový oblek je vyroben oblek kombinací materiálu 100 g butyl a RipStop nylonu odolného proti roztržení. Nový plastový suchý zip TIZIP přispívá k nízké váze a měkkosti obleku. Spolu s novými botami Xlite Flexboot je oblek lehčí, skladnější a poskytuje mnohem pohodlnější pocit při potápění, než obleky jiných výrobců v této kategorii.


W6 SC

W6 SC

Ideální oblek pro potápěčské školy a půjčovny. Velmi odolný mokrý oblek s dlouhými zipy na rukávech a nohavicích usnadňuje oblékání a svlékání obleku. Moderní design a nejnovější materiály spolu s osvědčenou funkčností vycházející z úspěšné řady DuraZor. Oblek je k dispozici jako 5mm bez kukly, nebo 7mm s kuklou.


3D Mesh Vest

3D Mesh Vest

Waterproof představuje novou unikátní vestu z materiálu 3D Mesh použitého rovněž u suchého obleku D1 Hybrid ISS. Vesta je dalším krokem švédského výrobce k upevnění vedoucí pozice na trhu se suchými potápěčskými obleky.


Bodytec Dual Layer

Podoblek Bodytec Dual Layer

Velmi pohodlný podoblek, který díky dvěma fleece vrstvám odvádí vlhkost, udržuje pokožku suchou a přispívá k lepšímu tepelnému komfortu v průběhu ponoru. Tento podoblek je určen především pro použití se suchými obleky WaterProof D1 Hybrid, D10 Pro ISS, D10 Pro nebo D70 SC.


W4

Mokrý oblek W4

W4 je nový WaterProof mokrý oblek se zadním zipem. Znalosti, nabyté v průběhu 28 let vývoje potápěčských obleků, byly uplatněny při realizaci této vysoce kvalitní kombinézy s nepřehlédnutelným, stříbrným, retro/futuristickým vzhledem.


WaterProof D1 Hybrid Tour 2013

Společnost DEEP SPIRIT s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na testování revolučních trilaminátových suchých obleků s vnitřní izolační vložkou a silikonovými manžetami WaterProof D1 Hybrid.
Testovací víkend proběhne na lomu Potya v Bořené Hoře ve dnech 27. – 28.4.2013. V průběhu akce bude možné si obleky nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet při ponoru. Prezentace začíná oba dny v deset hodin dopoledne. Z důvodu omezeného počtu testovacích obleků doporučujeme zájemcům potvrzení účasti prostřednictvím e-mailu (info@deepspirit.cz). K dispozici budou obleky v těchto velikostech:
D1 Hybrid pánské XS, S, M, ML, ML/t, L, L/t, XL, XL/t, dámské M
D7 Pro pánské L, XL, XXL, dámské M
Při objednání obleku v průběhu tohoto víkendu bude zájemcům z řad účastníků testovací akce poskytnuta sleva 15% z prodejní ceny. Dále bude představen instruktorský program prodeje suchých obleků Waterproof pro rok 2013.

Případné ubytování přímo na základně je možné domluvit s majitelem (info@potya.com).


G1 5mm KEVLAR

Neoprenové rukavice G1 5mm KEVLAR

Velmi odolné rukavice z 5mm neoprenu. Zvýšenou ochranu proti proříznutí či oděru zajišťuje kevlarová tkanina, která kryje celou dlaň, a vázané švy šité nití z kevlaru.


Výhodná nabídka pro instruktory potápění

Společnost WaterProof letos slaví dvacáté páté narozeniny. Ve spolupráci se švédským výrobcem jsme připravili pro tento rok spoustu narozeninových dárků.


WaterProof D1 Hybrid Tour 2012

Společnost DEEP SPIRIT s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na testování revolučních trilaminátových suchých obleků s vnitřní izolační vložkou a silikonovými manžetami WaterProof D1 Hybrid. Testovací víkend proběhne na lomu Potya v Bořené Hoře ve dnech 16. – 17.6. 2012. V průběhu akce bude možné si obleky nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet při ponoru. Prezentace začíná oba dny v deset hodin dopoledne. Z důvodu omezeného počtu testovacích obleků doporučujeme zájemcům potvrzení účasti prostřednictvím e-mailu (info@deepspirit.cz).

Při objednání obleku v průběhu tohoto víkendu bude zájemcům z řad účastníků testovací akce poskytnuta sleva 15% z prodejní ceny.
Dále bude představen instruktorský program prodeje suchých obleků Waterproof pro rok 2012.

Případné ubytování přímo na základně je možné domluvit s majitelem (info@potya.com).

D1 HYBRID

Zaváděcí cena WaterProof D1 HYBRID

Rádi bychom vás informovali o zvýhodněné zaváděcí ceně hybridního suchého obleku WaterProof D1 Hybrid. Zvýhodněná cena 37 500,-Kč platí od 1. 12. 2011 do 31. 12. 2011. Obleky jsou k dispozici v šesti velikostech ( S, M, ML, L, XL, XXL).

V případě zájmu kontaktujte prodejce WaterProof.Nahoru