Deep Spirit

Peskočit navigaci

« potápěčské kurzy

Úvod do potápění

Chcete se podívat do míst tam dole pod hladinou, a nevíte jestli se vám tam bude líbit? Doporučujeme kurz Úvod do potápění – Ponor na zkoušku, který vám usnadní rozhodnutí. Drtivá většina lidí prošlých tímto programem vstupuje do potápěčských kurzů

Minimální věk 12 let.

Obsah úvodu do potápění:

Stručně a jednoduše seznámí zájemce se základní potápěčskou výstrojí (potápěčskou maskou, dýchací trubicí a ploutvemi, vzduchovým dýchacím přístrojem, žaketem, zátěžovým pásem a neoprénovým oblekem), s působením tlaku vody na tělo i výstroj. Vysvětlí zájemcům základy vyrovnání tlaku v dutinách, správnou techniku dýchání, naučí pohybu ve vodě a seznámí je se základními potápěčskými signály.

Praktické vyzkoušení základní potápěčské výstroje. Ponor s dýchacím přístrojem v doprovodu instruktora do hloubky maximálně 5 metrů trvá 10 – 15 minut.

Absolvent nezískává žádnou potápěčskou kvalifikaci!

Ponor je určen k seznámení se základy potápění, probíhá na bazénu nebo v moři v zátoce s malou hloubkou. Program je velmi vhodný pro zájemce o potápění, kteří se chtějí utvrdit ve své touze stát se potápěčem. Velká většina účastníků ponorů na zkoušku vstupuje do potápěčských kurzů :-)

Cena: 1 000,-Kč

Cena zahrnuje:

  1. Teoretickou přípravu
  2. Zapůjčení výstroje
  3. Ponor v chráněném vodním prostoru ( bazén, mělká laguna)

Nahoru