Deep Spirit

Peskočit navigaci

Novinky WaterProof

D7X NYLONTECH

D7X NYLONTECH

Po uvedení na trh se stal suchý oblek Waterproof D7 první volbou mezi komunitou pokročilých potápěčů. Přesto že byl oblek Waterproof D7 moderním a extrémně propracovaným suchým oblekem, rozhodlo se centrum vývoje Waterproof pro zásadní změny. Nový vývoj v oblasti materiálů a rozvoj polymerů umožnily zdokonalit perfektní koncept suchého obleku Waterproof D7.


D1X

D1X

D1X Drysuit je nová generace úžasných obleků založených na konceptu D1 Hybrid Waterproof vyvinutém, patentovaném a uvedeným na trh před několika lety. Patentovaný systém D1 Hybrid byl prvním suchým oblekem se stálou izolační vrstvou.


Neoskin

Neoskin

Super pružná kombinéza. Velmi pohodlná. Silnější a teplejší než lycra, měkčí a pružnější než mokrý oblek.


WPSKIN

WPSKIN

Superstretchová kombinéza z lycry.


Neoprenové boty B50 low cut

B50 low cut

Mokré 3 mm boty s nízkým střihem ze série Sport.


Neoprenové boty B50

B50

Mokré boty bez zipu, ze série Sport. Velmi lehké boty z 5 mm neoprenu.


Neoprenové rukavice G50

G50

Kvalitní, měkké, komfortní neoprenové rukavice z 5 mm silného, superstretchového neoprenu.


W50

W50

5 mm kombinéza z ULTRAFLEX neoprenu rozšiřuje modelovou řadu Waterproof Sports. Oblek je určen pro potápění v teplejších vodách.


SD4

SD 4

S potěšením vám představujeme nový polosuchý oblek WaterProof SD 4. Inovativní oblek vytvořený za použití nových technologií, doplněný o velmi populární WPAD pro připevnění kapsy.


W50

W50

5 mm kombinéza z ULTRAFLEX neoprenu rozšiřuje modelovou řadu Waterproof Sports. Oblek je určen pro potápění v teplejších vodách.


Ultima

Ultima - systém pro suché rukavice

Ultima je systém pro suché rukavice vyvinutý k montáži na kruhy silikonových manžet suchých obleků WaterProof. Tento systém lze použít i na jakýkoli jiný suchý oblek, který je vybaven klasickými latexovými manžetami. Rukavice se velmi snadno nasazují a celý systém je velmi odolný vůči případným chybám uživatele.


D9X Breathable

D9X Breathable

Suchý oblek WaterProof D9X vychází z ultra lehkého suchého obleku D9 Breathable. U Suchého obleku D9X je několik technických vylepšení, které si vyžádali profesionální potápěči, kteří si na rozdíl od rekreačních potápěčů nemohou vybírat, v jakých podmínkách se budou potápět. Proto prošel standardní oblek D9 evolucí ve velmi odolný suchý oblek D9X.


W4

Mokrý oblek W4

W4 je nový WaterProof mokrý oblek se zadním zipem. Znalosti, nabyté v průběhu 28 let vývoje potápěčských obleků, byly uplatněny při realizaci této vysoce kvalitní kombinézy s nepřehlédnutelným, stříbrným, retro/futuristickým vzhledem.


G1 5mm KEVLAR

Neoprenové rukavice G1 5mm KEVLAR

Velmi odolné rukavice z 5mm neoprenu. Zvýšenou ochranu proti proříznutí či oděru zajišťuje kevlarová tkanina, která kryje celou dlaň, a vázané švy šité nití z kevlaru.


D1 HYBRID

Suchý oblek D1 HYBRID

Existuje perfektní suchý oblek? Tři roky analýz a výběru nejvhodnějších materiálů, další tři roky intenzivního testování a odpověď zní ANO.


D7 PRO

Suchý oblek D7 PRO

Prvotřídní trilaminátový suchý oblek pro nejnáročnější uživatele.


D10 PRO

Suchý oblek D10 PRO

Během dlouhých let průběžného testování v extrémních podmínkách polárních oblastí došla společnost WaterProof jednoznačnému závěru, že co se týká suchých obleků, žádný materiál se nevyrovná speciálnímu 3,5mm zhuštěnému (hi-dense) neoprénu.


D70 SC

Suchý oblek D70 SC

Suchý oblek D70 SC byl vyvinut jako odpověď na poptávku potápěčských center a škol po odolném a cenově výhodném obleku pro výcvik a pronájem, obleku, který by splňoval vysoké požadavky na kvalitu materiálu a provedení.


W1

Mokrý oblek W1

Nejnovější model mokrého obleku společnosti WaterProof je k dispozici jak v 5 mm, tak v 7 mm verzi.Nahoru